KDO SMO?

Prihajamo iz Srednje ekonomske, storitvene in gradbene šole, ŠC Kranj. Naši virtualni podjetji UP Tado, d.o.o. in UP Dona, d.o.o. delujete na šoli, da simulirata poslovanje podjetij. Eden izmed naših izdelkov je tudi Spletni tečaj Kontrakt bridža: kjer se znanje rodi iz doživetja. Ta produkt prodajamo virtualno drugim učnim podjetjem po Sloveniji (realen pretok izdelka, storitve – virtualni pritok, odtok denarja), ki delujejo v okviru CUPS (Centrala učnih podjetij Slovenije).

Večino znanja o Kontrakt bridža smo pridobili v Ljubljanskem bridge klubu & Facebook, kjer sta nam predavala učitelja bridža: Gregor Kit in Marjan Zadel (Bridge Akademija). Ljubljanski bridge klub organizira tudi tečaje bridža na različnih nivojih znanja (Gregor Kit, Gregor.Kit@siol.net; GSM 041 407 798). Na tej povezavi pa najdete še ostale kontakte za začetni tečaj bridža po Sloveniji.

Visit counter For Websites